Sposobów na wybielanie zębów pojawiło się w ostatnim czasie mnóstwo, być może dlatego, że sposoby te nie są tanie.

foto by uśmiechnięta kobieta na białym tle from flickr.com

foto by Schnubble  tle from flickr.com

Z drugiej strony wokół sposobów domowych narosło sporo mitów.

Najbardziej kontrowersyjnym i jednocześnie skutecznym, wydaje się być soda oczyszczona. Środek powszechnie używany w cukiernictwie, również jako składnik proszku do pieczenia. Jest to skuteczny środek czyszczący i bakteriobójczy oraz, co dla nas najważniejsze, wybielający.

Sodę jest ogólnodostępna. Znajdziemy ją w niemal każdym sklepie spożywczym który w swojej ofercie posiada proszek do pieczenia czy też budyniu.

Sodę najlepiej zmieszać z pastą do zębów w stosunku 1:1. Należy podkreślić, że pasta wzbogacona o taki dodatek nie nadaje się to codziennego użycia. Ze względów zdrowotnych powinno się ją używać NIE częściej niż raz w tygodniu i NIE przez dłuższy czas. Jeśli to zbagatelizujemy po 3-4 dniach stosowania pojawia się nadwrażliwość ust i dziąseł oraz delikatne krwawienia. Z czasem dolegliwości nasilają się znacznie.

A efekty? Są zadowalające – już pierwsze użycie wyraźnie rozjaśnia uśmiech.

Incoming search terms:

  • odchudzanie domowy sposob
Categories: Styl, Wszystkie Artykuły

Leave a Reply


  • stat4u Katalog SEO: katalogseo.net.pl skocz.com - Najwiekszy Katalog Stron www Katalog Stron Internetowych F-MEDIA google-site-verification: googlea00765e4da788553.html